ONLINE KURZ S MARIANEM JELÍNKEM
koučem Jaromíra Jágra a Karolíny Plíškové

Jak motivovat a vést děti ke sportu, aby naplno projevily svůj talent?

Nyní máte možnost objednat si za zvýhodněnou cenu online vzdělávací kurz zabývající se motivací mladých sportovců, kterým Vás provede jeden z nejuznávanějších osobních koučů v České republice PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. Zkušený trenér a sportovní psycholog, který díky své dlouholeté praxi umí přesně, ale zároveň lidsky a s velkým mezioborovým přehledem, odpovědět na řadu otázek ohledně mladých sportovců.

  • Jak z dítěte vytvořit člověka, který bude milovat sport po celý život?
  • Jak podporovat a rozvíjet nadání?
  • Jak motivovat a vést, když se nedaří?
  • Jak ocenit sportovní výkon – je pochvala vždy správnou cestou?
  • Jaký vliv má talent na úspěch?
  • Jaké faktory ovlivňují výkon v zápase/závodě?
  • FLOW – jak dosáhnout nejvyšší výkonnosti?

Dopřejte si letos užitečný dárek, který Vám pomůže pochopit myšlení Vašich svěřenců a umožní Vám posouvat je stále dál.

SportMentor – MOTIVACE

0
VIDEO LEKCÍ s potřebnou teorií doplněnou o praktické příklady a jasné kroky k okamžitému vyzkoušení
0
BONUSOVÉ PŘEDNÁŠKY: Entropické a evoluční nastavení mysli + Koncentrace = dalších 5 hodin videa pro vaše vzdělávání
0
MINUT INFORMACÍ k poslechu v MP3 kdekoliv na cestách nebo na tréninku (ideální k opakování a zapamatování)
SportMentor Motivace
SportMentor Motivace

Své zkušenosti a znalosti vám předá

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.

MENTÁLNÍ KOUČ VRCHOLOVÝCH SPORTOVCŮ A MANAŽERŮ

Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Jako trenér působil v české hokejové reprezentaci (zlato MS 2005) a řadě extraligových klubů. 

Již více než 25 let se intenzivně zajímá o psychologii sportu a mentální koučink a na toto téma sepsal i řadu knih. Aktivně přednáší a je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.

Byl dlouholetým osobním koučem Jaromíra Jágra. Individuálně spolupracuje s českými vrcholovými sportovci např. Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka a další.

Témata online kurzu SportMentor MOTIVACE

Více než 10,4 hodin video tréninku s tím nejdůležitějším pro správné vedení dítěte ke sportu tak, aby si ho zamilovalo, vyniklo v něm a vydrželo u něj.

1. LEKCE: Implicitnost a raná specializace (23:03)

Implicitnost a raná specializace

Jaký je rozdíl mezi implicitním a explicitním učením a jak ovlivňují přístup dětí ke sportu? Jak v dětech vzbudit vášeň pro sport a jaké základní důvody vedou k akci? Je tajemství úspěchu vždy o talentu? Raná specializace: kdy škodí a kdy může být prospěšná?

2. LEKCE: Emoční vazba (28:54)

Emoční vazba

Co to je a proč je důležitá pro úspěch (nejen) sportovce? Jak aktivně vytvářet podmínky pro navázání silné emoční vazby a jak jí stále pozitivně ovlivňovat a rozvíjet?

3. LEKCE: Cílové feťáctví (43:44)

Cílové feťáctví

Vyhrávat je skvělé, ale zaměřit se jen na cíl a výhru není dobře. Jak můžete jako rodič podpořit správnou vazbu k cíli? Jaký typ osobnosti je vaše dítě a jak to ovlivňuje jeho výsledky? Jak vypadá motivační ideál a proč ho chtít dosáhnout? Jaké kroky a výchovný přístup k němu vedou?

4. LEKCE: Pochvaly a odměny (45:28)

Pochvaly a odměny

Jak pochvala ovlivňuje výsledky a jak chválit tak, aby to mělo skutečný dopad? Jak chvály ovlivňuje sebevědomí a proč je důležité učit děti smířit se s porážkou? Ukážeme vám 10 způsobů správné zpětné vazby (chvály), které můžete okamžitě začít praktikovat a zlepšit tak dopad svého rodičovského vlivu.

5. LEKCE: Nastavení mysli (22:58)

Nastavení mysli

Jak nastavení mysli ovlivňuje výkon a dlouhodobý potenciál hráče? Vyjmenujeme a prakticky vysvětlíme znaky úspěšného nastavení mysli a jak je můžete aktivovat u svého dítěte. Věděli jste, že jediné slovo nebo gesto může změnit výkon při tréninku nebo zápasu?

6. LEKCE: Cíle mentálního koučinku (38:54)

Cíle mentálního koučinku

Jak funguje mysl nastavená na úspěch? Jak snadno to můžete měnit a ovlivňovat svým přístupem? Co přináší motivace postavená na výsledku? Jak motivaci vyvážit, aby měla co největší dopad? Pochopíte vazbu mezi výkonem a potenciálem a jak dlouhodobým vyrovnáváním dosahovat nejlepších možných výsledků.

7. LEKCE: Limity a jejich stanovení (1:03:32)

Limity a jejich stanovení

Jaké limity nám dává dnešní doba a jak s nimi můžete pracovat ve svůj prospěch? Jak nastavit správné hranice a posouvat je tak, aby pomáhaly dětem stále se zlepšovat? Proč je setrvávání v komfortní zóně zrádné a jak jí každý den cíleně překračovat, aniž byste zažívali stres a napětí?

8. LEKCE: Energie chtění a energie záměru (32:36)

Energie chtění a energie záměru

Jak funguje motivace a jakou roli hraje seberealizace pro dosažení nejlepších výsledků? Jak pomáhá emoční vazba ke sportu k výsledkům a chrání děti před negativním dopadem neúspěchu? Naučte se rozlišovat danou energii a podpořte tu, která vašemu dítěti chybí.

9. LEKCE: Maximální využití vlastního potenciálu (11:57)

Maximální využití vlastního potenciálu

Jak se opakovaně dostávat do stavu, ve kterém dosahujeme nejlepších výsledků? Jak flow souvisí s limity, dnešní dobou blahobytu a seberealizací?

Online kurz SportMentor MOTIVACE jen pro vás za 2.290 1.790 Kč