🎁 Od 22. 11. ke každému balíčku 3 kurzů podepsaná nová kniha Mariana Jelínka Vnitřní svět vítězů ZDARMA 🎁

Propojíme vás s odborníky s nejlepším know how z oboru!

MOTIVACE – VÝŽIVA – FYZIOTERAPIE

0
VIDEO LEKCÍ s potřebnou teorií doplněnou o praktické příklady a inspiraci pro vlastní kroky k okamžitému vyzkoušení.
0
BONUSŮ: 2 dvouhodinové přednášky k tématu motivace, 6 PDF s jídelníčky a nutriční tahák a 2 videa s cvičením a strečinkem včetně PDF.
0
MINUT INFORMACÍ k přehrání kdekoliv máte prostor a čas. S nekonečným množstvím opakování pro lepší zapamatování.
  • Přístup do uzavřené členské sekce s přednáškami a dalším obsahem na celý rok.
  • Možnost vzdělávat se vlastním tempem a individuálně podle svých časových možností.
  • Všechny lekce jsou dostupné ke stažení v audio formátu.
  • Každý účastník kurzu má možnosti získat CERTIFIKÁT o jeho absolvování.

CO SE V KURZU DOZVÍTE?

  • Jak dítě motivovat a vést, i když se mu zrovna nedaří?
  • Jak zajistit dostatek energie pro sport i živin pro správný vývoj?
  • Jak vyvážit jednostrannou svalovou zátěž vhodným cvičením?
  • Jaký vliv má talent na úspěch?
  • Jak skloubit stravu s denním režimem dítěte?
  • Jak předcházet poranění nejen při sportu?

SPORTMENTOR

Sport není jen o správně zvládnuté technice, počtu odehraných zápasů a pravidelném tréninku. Sport je mnohem víc.

Začíná to určitým postojem a láskou k samotnému pohybu. Způsob uvažování a práce s myšlenkami dítěti buď pomáhá nebo mu brání dostat ze sebe to nejlepší...
Pokud je tělo plné energie a síly ze správné stravy, může dítě hrát opravdu naplno.
Má-li pevné svaly a pružné šlachy, může se na tělo spolehnout a projevit svůj plný hráčský potenciál. To je spousta faktorů, které jsou ve hře.

Správným přístupem a péčí je můžete ovlivnit.

TÉMATA KURZU

MODUL MOTIVACE

SportMentor Motivace

Z přirozeného pohybu se stal organizovaný sport, a proto je nutné změnit přístup k výchově. Děti někdy až strojově dřou na trénincích a zapomíná se na to důležité – lásku ke sportu jako takovému. Protože právě emoční vztah ke sportovní činnosti, který si dítě vytvoří, má nezanedbatelný vliv na pozdější úspěch či neúspěch.
Psychické nastavení, emoční rozpoložení a konkrétní hráčské dovednosti jsou směsí, která ovlivňuje výkon. Na tohle všechno můžete díky vhodně zvolenému přístupu pozitivně působit
Marian Jelínek v 9 lekcích sdílí to nejpodstatnější ze své koučovací a trenérské praxe a přináší inspiraci i zamyšlení.

Zjistit více o kurzu MOTIVACE >>>

Běžná cena kurzu SportMentor Motivace je 2.290 Kč / 89 EUR

+ SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA

Nyní dostanete ZDARMA ke každému online kurzu Motivace podepsanou novou knihu Mariana Jelínka "Vnitřní svět vítězů".

Akce platí při nákupu online kurzu Motivace od 22. 11. 2019 do odvolání.
Zaslání knihy je možné pouze na území ČR. Vyplňte, prosím, ve formuláři svou adresu, ať víme, kam knihu poslat.
Nezasíláme na Slovensko, do zemí EU ani mimo Evropu. Děkujeme za pochopení.

MODUL VÝŽIVA

SportMentor Výživa

Požadavky na naše děti neustále narůstají a k tomu, aby zvládly každodenní povinnosti, potřebuje jejich tělo dostatek energie. Právě správně zvolená strava, vyvážený poměr živin, vitamínů i minerálů jsou zásadní pro optimální fungování organismu. Obzvláště u dětí, které se věnují sportu.
Dnešní uspěchaná doba způsobuje, že rodiče odbývají v jídle nejen sebe, ale také své děti. Strava je často rychlá, živinově neplnohodnotná a průmyslově připravená. Výzkumy potvrzují, že současná generace dětí má nadbytek cukru a soli. A naopak jí chybí vitamíny, minerální látky a vláknina.
Petr Havlíček ve více než 20 videích předává to podstatné z tématu výživy jasně, srozumitelně a s osobitým humorem.

Zjistit více o kurzu VÝŽIVA >>>

Běžná cena kurzu SportMentor Výživa je 1.790 Kč / 69 EUR

MODUL FYZIOTERAPIE

Trendem v současné době je raná specializace. Jen málo sportů je ovšem zaměřeno na všeobecnou průpravu, a tak děti často zatěžují určité svalové partie více než jiné a velmi brzy vznikají různé dysbalance. Ty způsobují dětem bolesti a také vedou k vytvoření špatných pohybových stereotypů, které jim neumožní posunout se ve výkonu dál.
David Vrbický vás ve 14 lekcích seznámí jednoduše a ryze prakticky se základy péče o svaly a klouby sportujících dětí.

Zjistit více o kurzu FYZIOTERAPIE >>>

Běžná cena kurzu SportMentor Fyzioterapie je 1.290 Kč / 50 EUR

Lektoři projektu SportMentor

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.

MENTÁLNÍ KOUČ VRCHOLOVÝCH SPORTOVCŮ A MANAŽERŮ

Působil jako trenér české hokejové reprezentace (zlato MS 2005) a v řadě extraligových klubů. Byl dlouholetým osobním koučem Jaromíra Jágra.

Více než 25 let se zajímá o psychologii sportu a mentální koučink a na toto téma sepsal i řadu knih. Aktivně přednáší. Individuálně spolupracuje s českými vrcholovými sportovci např. Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka a další.

Ing. Petr Havlíček

VÝŽIVOVÝ PORADCE SPORTOVCŮ A ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ

Patří k nejlepším a nejznámějším výživovým specialistům v České republice. S výživou začal v roce 1996. Je odborným garantem a tváří společnosti Vím, co jím a piju.

V oblasti sportovní výživy je uznávaný výživový poradce. K jeho klientům patří/li např. Kateřina Neumanová, Tomáš Dvořák, Roman Šebrle, Lucie Hradecká, Petra Kvitová a Jiří Ježek.

Mgr. David Vrbický

SPORTOVNÍ FYZIOTERAPEUT

Je absolventem 3. LF UK specializace ve zdravotnictví – Fyzioterapie. Od roku 2007 je fyzioterapeutem ÚVN v Praze a od roku 2014 vedoucím fyzioterapeutem.

Aktivně se účastní sportovních akcí např. Reprezentace v rychlostní kanoistice, Olympijské hry, Evropský olympijský festival mládeže, HME v atletice. Spolupracuje s extraligovým týmem HC Sparta Praha. Aktivně se účastní odborných seminářů a konferencí.

Pojďme společně vychovat generaci dětí, pro kterou se stane sport láskou na celý život!

Podporujte děti v tom, co mají rády. Budujte jim zázemí a staňte se majákem, který svítí na správnou cestu.
Veďte je tak, aby je každý krok posouval dál a dělal z nich lepšího člověka.

3 online kurzy SportMentor za 5.370 3.990 Kč
MOTIVACE – VÝŽIVA – FYZIOTERAPIE
+ podepsaná kniha Mariana Jelínka ZDARMA 🎁

Připravte se na Vánoce!
Vzdělání je dárek, který je napořád.
+ podepsaná kniha Mariana Jelínka ZDARMA 🎁

REFERENCE

Vždy sa teším na pána Jelínka, pretože má skvelé prednášky, je skvelý rečník a hlavne to vie podať. Seminár bol výborne zorganizovaný a téma veľmi zaujímavá a hlavne do praxe dôležitá.
Ako futbalový tréner sa veľmi zaujímam o túto problematiku. Na podobné témy chodím na konferencie / semináre do Česka. Opäť som si o niečo rozšíril obzor a potvrdil si nastúpenú cestu, ktorou sa snažím ísť. Ukázali sa mi niektoré detaily, na ktorých teraz budem ešte tvrdšie pracovať. *

Miko Viktortréner U11 a koordinátor prípraviek FC Spartak Trnava

Jsem věrný čtenář a "student" pana doktora Jelínka, proto jsem velice rád, že Sportmentor vznikl. Jelikož se ve svém volném čase věnuji trénování malých fotbalistů, celý koncept Sportmentor se mi velice líbí a mohu se hodně naučit. Mentální nastavení, výživa a fyzioterapie se velmi hodí. *

Petr Vítovec

Pán Jelínek mi logickými argumentami vystaval úplne nový svet, kde motivácia nabrala iný rozmer. Skvelé príklady zo skúsenosti a praktické rady, ktoré som mohla ihneď po školení aplikovať. Odporúčam všetkým, ktorí chcú zistiť čo s levicou, ktorá je nažratá a nechce loviť 🙂 *

Kristína KováčikováExact Recruitment

Ja som teda bola veľmi spokojná s týmto kurzom. Veľa vecí sa mi potvrdilo a veľa vecí, o ktorých som mala v podvedomí tušenie, tam bolo pomenovaných a dali mi zrazu zmysel. Všetky tri časti boli veľmi poučné a určite by som odporučila tento kurz nielen pre rodičov športujúcich detí!!! *

Elena Vetraková

Pan Jelínek je fantastický rétor, strašně mě bavilo ho poslouchat. I když mám jasnou představu jak vést své děti, našel jsem zde spoustu cenných informací. *

René Peškatáta, fotbalový trenér

Skvělý program. Opravdu užitečné informace pro otce mladého hokejisty. *

Martin Zelinka

Váš kurz mi ako tímlídrovi pomohol správne pochopiť moju rolu a kvalitnejšie pristupovať k zamestnancom. I ďalšie tímlídri z našej firmy si ho takisto veľmi pochvaľovali. Od vybraných zamestnancov, ktorým sme ho sprístupnili, sme mali pozitívnu spätnú väzbu a kurz ich nakopol k lepším výkonom. Jedna kočka sa dokonca po vzhliadnutí konečne prihlásila a úspešne ukončila kurz autoškoly. 🙂 *

Michaela Ďurišová

Již několik let se vzdělávám v nejrůznějších kurzech ve zdravotnictví. Nyní jsem objevila kurz SportMentor a jsem nadšena. Jednak po odborné stránce a též díky praktickým ukázkám a radám. Děkuji za možnost studia a odbornosti. *

Anna Hesová

* Dosažené výsledky jsou individuální a podobný úspěch nelze garantovat u každého.

FAQ – odpovědi na vaše otázky

• Kdy kurz začíná a jak to probíhá?

Kurz je pro vás otevřen ihned po zaplacení. Do e-mailu vám pošleme přihlašovací údaje do uzavřené členské sekce na webu sportmentor.cz, kde je celý obsah v plném rozsahu objednávky k dispozici. Nemusíte na nic čekat a můžete si hned pustit první lekci, nebo jakoukoliv jinou, která vás zajímá.

Studujte podle svých časových možností, tempa a zájmu. Abychom vás maximálně podpořili, připravili jsme několik krátkých e-mailů, které vám po vstupu do kurzu postupně pošleme.

• Co když nebudu s kurzem spokojený?

Pokud kurz nesplní vaše očekávání, máte ze zákona 14 dní garance vrácení peněz. Stačí nám napsat e-mail a my vám vaší investici vrátíme zpět.

• Co když mám jen málo času se kurzu věnovat?

Právě pro vás je kurz vhodný. Nemusíte být v určitém čase na určitém místě. Kurz máte dostupný on-line po celý roK vašeho členství. Záleží jen na vás, kdy se kurzu budete věnovat.
Vzděláváte se vlastním tempem a vracejte se k lekcím jak potřebujete. Online formát kurzu vám umožní studovat kdykoliv máte čas a chuť. Možnost opakovaného přehrávání videí vám pomáhá zapamatovat si informace trvaleji.