ONLINE KURZ S MARIANEM JELÍNKEM
koučem Jaromíra Jágra a Karolíny Plíškové

Jak motivovat a vést děti ke sportu, aby naplno projevily svůj talent?

Co všechno jako rodič můžete ovlivnit,
abyste vychovali úspěšné a nadšené sportovce?

  • Přejete si, aby dítě ve sportu plně projevilo svůj talent a schopnosti?
  • Chcete vědět, jak dítě motivovat a vést, i když se mu zrovna nedaří?
  • Potřebujete v dítěti posílit disciplínu a sportovní sebevědomí?
  • Chcete svým správným přístupem znásobit dopad tréninku?
  • Přejete si, aby děti sport opravdu bavil a přinášel i výsledky?

Právě proto vznikl online video kurz pro rodiče sportujících dětí

SportMentor – MOTIVACE

Sport není jen o tom, jak skvěle umí vaše dítě umístit puk do branky soupeře,
ale je i o postojích a vztahu, který ke sportu má a také o jeho osobním způsobu myšlení a uvažování.
Psychické nastavení, emoční rozpoložení a konkrétní hráčské dovednosti jsou směsí, která má vliv na úspěch či neúspěch ve sportu a často jde i za jeho hranice.

Tohle všechno můžete vhodně zvoleným přístupem pozitivně ovlivnit.

SportMentor Motivace
SportMentor Motivace

Své zkušenosti a znalosti vám předá

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.

MENTÁLNÍ KOUČ VRCHOLOVÝCH SPORTOVCŮ A MANAŽERŮ

Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Jako trenér působil v české hokejové reprezentaci (zlato MS 2005) a řadě extraligových klubů. 

Již více než 25 let se intenzivně zajímá o psychologii sportu a mentální koučink a na toto téma sepsal i řadu knih. Aktivně přednáší a je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.

Byl dlouholetým osobním koučem Jaromíra Jágra. Individuálně spolupracuje s českými vrcholovými sportovci např. Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka a další.

Témata online kurzu SportMentor MOTIVACE

Nezbytné vysvětlení pojmů následují praktické příklady z praxe. Marian Jelínek v kurzu předává esenci toho nejpodstatnějšího, odpovídá na základní otázky motivace, talentu, učení a nastavení mysli.

Díky zajímavým zkušenostem trenéra a kouče sdílí spoustu nápadů a inspirace k zamyšlení a nechybí ani praktické kroky, které můžete okamžitě podniknout a začít tak efektivněji působit na své dítě.


Více než 10,4 hodin video tréninku s tím nejdůležitějším pro správné vedení dítěte ke sportu tak, aby si ho zamilovalo, vyniklo v něm a vydrželo u něj.

1. LEKCE: Implicitnost a raná specializace (23:03)

Implicitnost a raná specializace

Jaký je rozdíl mezi implicitním a explicitním učením a jak ovlivňují přístup dětí ke sportu? Jak v dětech vzbudit vášeň pro sport a jaké základní důvody vedou k akci? Je tajemství úspěchu vždy o talentu? Raná specializace: kdy škodí a kdy může být prospěšná?

2. LEKCE: Emoční vazba (28:54)

Emoční vazba

Co to je a proč je důležitá pro úspěch (nejen) sportovce? Jak aktivně vytvářet podmínky pro navázání silné emoční vazby a jak jí stále pozitivně ovlivňovat a rozvíjet?

3. LEKCE: Cílové feťáctví (43:44)

Cílové feťáctví

Vyhrávat je skvělé, ale zaměřit se jen na cíl a výhru není dobře. Jak můžete jako rodič podpořit správnou vazbu k cíli? Jaký typ osobnosti je vaše dítě a jak to ovlivňuje jeho výsledky? Jak vypadá motivační ideál a proč ho chtít dosáhnout? Jaké kroky a výchovný přístup k němu vedou?

4. LEKCE: Pochvaly a odměny (45:28)

Pochvaly a odměny

Jak pochvala ovlivňuje výsledky a jak chválit tak, aby to mělo skutečný dopad? Jak chvály ovlivňuje sebevědomí a proč je důležité učit děti smířit se s porážkou? Ukážeme vám 10 způsobů správné zpětné vazby (chvály), které můžete okamžitě začít praktikovat a zlepšit tak dopad svého rodičovského vlivu.

5. LEKCE: Nastavení mysli (22:58)

Nastavení mysli

Jak nastavení mysli ovlivňuje výkon a dlouhodobý potenciál hráče? Vyjmenujeme a prakticky vysvětlíme znaky úspěšného nastavení mysli a jak je můžete aktivovat u svého dítěte. Věděli jste, že jediné slovo nebo gesto může změnit výkon při tréninku nebo zápasu?

6. LEKCE: Cíle mentálního koučinku (38:54)

Cíle mentálního koučinku

Jak funguje mysl nastavená na úspěch? Jak snadno to můžete měnit a ovlivňovat svým přístupem? Co přináší motivace postavená na výsledku? Jak motivaci vyvážit, aby měla co největší dopad? Pochopíte vazbu mezi výkonem a potenciálem a jak dlouhodobým vyrovnáváním dosahovat nejlepších možných výsledků.

7. LEKCE: Limity a jejich stanovení (1:03:32)

Limity a jejich stanovení

Jaké limity nám dává dnešní doba a jak s nimi můžete pracovat ve svůj prospěch? Jak nastavit správné hranice a posouvat je tak, aby pomáhaly dětem stále se zlepšovat? Proč je setrvávání v komfortní zóně zrádné a jak jí každý den cíleně překračovat, aniž byste zažívali stres a napětí?

8. LEKCE: Energie chtění a energie záměru (32:36)

Energie chtění a energie záměru

Jak funguje motivace a jakou roli hraje seberealizace pro dosažení nejlepších výsledků? Jak pomáhá emoční vazba ke sportu k výsledkům a chrání děti před negativním dopadem neúspěchu? Naučte se rozlišovat danou energii a podpořte tu, která vašemu dítěti chybí.

9. LEKCE: Maximální využití vlastního potenciálu (11:57)

Maximální využití vlastního potenciálu

Jak se opakovaně dostávat do stavu, ve kterém dosahujeme nejlepších výsledků? Jak flow souvisí s limity, dnešní dobou blahobytu a seberealizací?

Reference

"Ve své kariéře jsem měl a mám tu čest pracovat s nejlepšími lidmi ve svých oborech a Marian Jelínek k nim rozhodně patří."

Jan Mühlfeitglobální stratég, kouč a mentor (bývalý Prezident Microsoft Corporation Europe)

"Seminář "Motivace v době blahobytu" v podání Mariana Jelínka měl u nás na Googlu fantastický ohlas. Češi jsou zdatní sportovci a paralela mezi sportem a byznysem je veliká.
Je skvělé, že tu mezi námi je člověk, který dokáže velmi autenticky předat vlastní cennou zkušenost ze světa špičkového sportu do světa byznysu. Velmi inspirující. Budeme ve spolupráci s Marianem Jelínkem pokračovat."

Tania Le MoigneCountry Director Google Czech Republic & Slovakia

"Vždy sa teším na pána Jelínka, pretože má skvelé prednášky, je skvelý rečník a hlavne to vie podať. Seminár bol výborne zorganizovaný a téma veľmi zaujímavá a hlavne do praxe dôležitá.
Ako futbalový tréner sa veľmi zaujímam o túto problematiku. Na podobné témy chodím na konferencie / semináre do Česka. Opäť som si o niečo rozšíril obzor a potvrdil si nastúpenú cestu, ktorou sa snažím ísť. Ukázali sa mi niektoré detaily, na ktorých teraz budem ešte tvrdšie pracovať."

Miko Viktortréner U11 a koordinátor prípraviek FC Spartak Trnava

"Absolvovala som veľa rôznych vzdelávacích programov, z týchto som si odniesla asi najviac. Strašne veľa myšlienok si pamätám, všetko povedané mi dávalo zmysel, a k nejednej myšlienke, ktorá na seminároch zaznela, sa takmer denne vraciam.
Pán Jelínek je veľmi sympatický, rozhľadený, vzdelaný, skúsený, sála z neho "človečina". Rozpráva pútavo, používa veľa príkladov zo života, športu, pomáha to pochopiť povedané a všetko má hlavu a pätu. Pre mňa bolo toto stretnutie nesmierne obohacujúce, doslova zážitok."

Alexandra Lipianskaoblastný manažér, Winners Reality

“Marian dal skvelý a svieži pohľad na tému motivácie a čo udržiava našu pozornosť. Niekoľkokrát počas dňa som si uvedomil, že intenzívne rozmýšlam nad tým, čo povedal. Emočný ekvalizér… nafukovanie zóny komfortu kvôli vlastnej pohodlnosti… a byť cieľavedomý, ale zároveň mať vášeň v tom, čo robím… boli výborné koncepty, ktoré som si najviac zapamätal.”

Milan Gajdošsenior manager, KPMG

“Pán Jelínek mi logickými argumentami vystaval úplne nový svet, kde motivácia nabrala iný rozmer. Skvelé príklady zo skúsenosti a praktické rady, ktoré som mohla ihneď po školení aplikovať. Odporúčam všetkým, ktorí chcú zistiť čo s levicou, ktorá je nažratá a nechce loviť 🙂"

Kristína KováčikováExact Recruitment

Pojďme společně vychovat generaci dětí, které milují pohyb

Podporujte děti v tom, co mají rády. Budujte jim zázemí a staňte se majákem, který svítí na správnou cestu.
Veďte je tak, aby je každý krok posouval v jejich sportovní kariéře a dělal z nich lepšího člověka.
Člověka, na kterého můžete být právem hrdí.

Online kurz SportMentor MOTIVACE za 2.290 Kč

3 online kurzy SportMentor za 5.370 3.990 Kč
MOTIVACE – VÝŽIVA – FYZIOTERAPIE

0
VIDEO LEKCÍ s potřebnou teorií doplněnou o praktické příklady a jasné kroky k okamžitému vyzkoušení
0
BONUSOVÉ PŘEDNÁŠKY: Entropické a evoluční nastavení mysli + Koncentrace = dalších 5 hodin videa pro vaše vzdělávání
0
MINUT INFORMACÍ k poslechu v MP3 kdekoliv na cestách nebo na tréninku (ideální k opakování a zapamatování)
  • Přístup do uzavřené členské sekce s přednáškami a dalším obsahem na celý rok.
  • Možnost vzdělávat se vlastním tempem a individuálně podle svých časových možností.
  • K tématům se můžete opakovaně vracet a přehrávat si videa i MP3 kdykoliv chcete.
  • Ta nejlepší inspirace a zkušenosti z dlouholeté praxe trenéra a kouče Mariana Jelínka.

FAQ – odpovědi na vaše otázky

• Pro koho je kurz vhodný?

Pro rodiče i vychovatele, kteří chtějí své dítě vést ke sportu a současně z něj udělat celoživotní lásku.
Je jasné, že každý hráč nemůže být extraligový, ale můžete zařídit, aby vaše dítě sport milovalo, hrálo fér a naplno a ještě si to užilo.

• Co když nebudu s kurzem spokojený?

Pokud kurz nesplní vaše očekávání, máte ze zákona 14 dní garance vrácení peněz. Stačí nám napsat e-mail a my vám vaší investici vrátíme zpět.

• Kdy kurz začíná a jak to probíhá?

Kurz je pro vás otevřen ihned po zaplacení. Do e-mailu vám pošleme přihlašovací údaje do uzavřené členské sekce na webu sportmentor.cz, kde je celý obsah v plném rozsahu objednávky k dispozici. Nemusíte na nic čekat a můžete si hned pustit první lekci, nebo jakoukoliv jinou, která vás zajímá.

Studujte podle svých časových možností, tempa a zájmu. Abychom vás maximálně podpořili, připravili jsme několik krátkých e-mailů, které vám po vstupu do kurzu postupně pošleme.

• Co když mám jen málo času se kurzu věnovat?

Právě pro vás je kurz vhodný. Nemusíte být v určitém čase na určitém místě. Kurz máte dostupný on-line po celý rok vašeho členství. Záleží jen na vás, kdy se kurzu budete věnovat.
Vzděláváte se vlastním tempem a vracejte se k lekcím jak potřebujete. Online formát kurzu vám umožní studovat kdykoliv máte čas a chuť. Možnost opakovaného přehrávání videí vám pomáhá zapamatovat si informace trvaleji.