Marian Jelínek na Světové volejbalové trenérské show

Je to zhruba půl roku, co jsme spustili naše stránky zaměřující se na vzdělávání rodičů, trenérů a dalších lidí pohybujících se kolem vedení dětí, zvláště v oblasti sportu. I za tak krátkou dobu jsme měli možnost setkat se s mnoha lidmi ze zajímavých projektů. Jedním takovým je volejbalový portál VolleyCountry, nejpopulárnější web o volejbale v ČR, který založil dlouholetý reprezentant Jiří Popelka se svojí ženou. Kromě informací z aktuálního volejbalového dění na něm najdete spoustu zajímavých rozhovorů a máte možnost vzdělávat se prostřednictvím online kurzů zaměřených na zlepšování volejbalových dovedností.

V průběhu roku pořádá VolleyCountry několik vzdělávacích seminářů, které na samotný závěr volejbalové sezóny vyvrcholí Světovou volejbalovou trenérskou show, kde budete mít možnost si naživo poslechnout i jednoho z našich mentorů, PhDr. Mariana Jelínka, Ph.DBude přednášet o mentálním tréninku na témata blízká volejbalovým trenérům.

Jedná se o 2. ročník této volejbalové konference, která při své premiéře sklidila nevídaný úspěch. Do Českých Budějovic se vloni sjelo na 200 trenérů z celé Evropy. Letos VolleyCountry pořádá akci ve spolupráci s největším polským volejbalovým webem Siatka.org, a proto se očekává enormní zájem z řad polských trenérů, neboť právě Polsko, země volejbalových mistrů světa, je země volejbalu zaslíbená.

Spolupráce Mariana Jelínka na Světové trenérské volejbalové show je prvním významným krokem k dlouhodobé spolupráci projektu Sportmentor a VolleyCountry. O dalších společných aktivitách vás budeme včas informovat.

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.
Hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog, spisovatel. Proslavil se dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Své zkušenosti z vrcholového sportu sdílí na přednáškách a konferencích, ale i v rámci osobního koučinku. Autor či spoluautor 9 knih. Aktuálně spolupracuje s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem nebo Janem Mickou. Více o lektorovi zde >>>
Pro SportMentor připravil kurz MOTIVACE, ve kterém se dozvíte, jak motivovat a vést děti ke sportu, aby naplno projevily svůj talent. Více o kurzu zde >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů